niedziela, 29 września 2013

na poważnie

Naprawdę chciałabym być najlepszą przyjaciółką, koleżanką, znajomą. Daję z siebie zawsze jak najwięcej, jeśli w grę nie wchodzi nauka, oczywiście.
W swoim życiu miałam wiele przykrych sytuacji, które często nakładały się na siebie. Chciałam chociaż wtedy poczuć obecność moich przyjaciół. 
..Jeśli byli kiedyś dla mnie tak jak ja dla nich, proszę o wybaczenie. 
Nigdy nie chciałam, by ktoś się ode mnie odwrócił, starałam się, by wszystko było jak najlepiej.. jednak los chciał, by coś się odwróciło i Bogu ducha wtedy winna ja została obwiniona za nawet nie wiem co .. ale wiem, że było mi ciężko. 
Gimnazjum, mówicie? Ciągle nie wiem, czy to ludzie, czy to wiek ..
Gdy zdarzało się wiele tych przykrych sytuacji, poznałam dopiero co to wsparcie.. Napędzało to we mnie radość, że kogoś obchodzę. A dlaczego dopiero wtedy to czujemy? Dlaczego ludzie chcą pocieszać, a nie chcą przyjaciół?
Cieszę się, że w Bogu mogę odnaleźć przyjaciela, który "utrzymuje mnie na nogach".. Czy tylko Jego interesuje głęboka przyjaźń? 
Czuję się niewysłuchana (pewnie czytające mnie osoby, które mnie nie lubią, myślą "A dobrze ci, suko.") 
Chociaż dogaduję się dobrze z wieloma ludźmi, tylko w osobach, które chcą mnie poznać od środka i interesuje ich więcej niż "cześć" czuję dobrych ludzi coś wartych i chcę ich wspierać.
Często dziwi mnie to, że ten, kogo problemy znają wszyscy i wysłuchują go, mówi o tym, że nikogo nie obchodzi. Osoby zamknięte i nie mówiące o niczym, płaczą same.

Przykre sytuacje nauczyły mnie cieszyć się z każdego uśmiechu skierowanego do mnie.

Tomek, dziękuję ci, za to, że jesteś mi również najlepszym przyjacielem.xoxo

5 komentarzy:

 1. Wydaje mi się że również starasz się stawiać Boga na I miejscu.. niestety u nas w szkole nie wszyscy się tak zachowują, no ale cieszę się że jest jeszcze ktoś taki :D tak trzymaj

  OdpowiedzUsuń
 2. obserwuje ( wzięłaś udział w akcji na moim blogu)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale słodką minkę zrobiłaś ;)

  Zapraszam również do mnie na bloga ;) www.ilonastejbach.blogspot.com
  Jeśli obserwujesz? Napisz, a na pewno z miłą chęcią zrobię to samo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka pandaaa :D świetne zdjęcie :)

  OdpowiedzUsuń

Baaaaaardzo dziękuję za każdy komentarz ♥
Nie reklamuj się na moim blogu ;)