środa, 13 marca 2013

copycats

Spójrzcie na któryś z obrazów da Vinci'ego .. i spróbujcie namalować taki sam .. z pewnością nie wyjdzie on w 'piękny sposób' podobny ..  I w ten sposób po raz kolejny na blogu, lecz w jakiś inny sposób chciałabym pisać o oryginalności. Wracając dłuższą drogą ze szkoły zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy ludzie chcą być sobą i co im daje takie naśladowanie innych, kopiowanie czyjejś własności, upodabnianie się do kogoś... Nigdy tego nie zrozumiem. Osobiście nie mogłabym żyć z tym, że coś od kogoś 'zerżnęłam' i być znaną z tego co ukradłam.
Najwięcej tego typu rzeczy dzieje się w internecie. Ludzie myślą, że tyle osób z niego korzysta, iż nikt nie zauważy podkradzionego pomysłu, nazwy, zdjęcia czy bohaterów opowiadania ..
Bardzo dużo takich ludzi uważa, że Polska jest nudna.. czy to nie my jedyni możemy to zmienić? jak zabrać się do tego, jeśli ludzie tracą kreatywność, swój własny charakter ..? .. czy nie powielalibyśmy wtedy jednego pomysłu setki razy ?

Dzisiejszy dzień mija dość ciekawie :D. Od wygłupów na w-fie i zepsucia klamki *_* ♥♥ do zepsucia się szafy i oglądania BrzydUli .. Jednak naturalnie dzień się na tym nie kończy, jeszcze najważniejsze wydarzenie dnia - mecz Bayern - Arsenal ♥♥ 

lecę !

xoxo

1 komentarz:

  1. ludzie boją się być oryginalni, bo mogą zostać wyśmiani, nie zaakceptowani
    a szkoda
    oryginalność jest świetna

    OdpowiedzUsuń

Baaaaaardzo dziękuję za każdy komentarz ♥
Nie reklamuj się na moim blogu ;)